Szczegóły po polsku

Oferowane usługi

Udzielam lekcji języka angielskiego w trybie online, poprzez Skype, Google chat  lub inny komunikator  pozwalający na audio i video rozmowy. Opłata wynosi  18 USD za godzinę zegarową.
Mogę pomóc w :

·         Konwersacjach
·         Gramatyce i pisaniu tekstów
·         Przygotowaniu do egzaminu
·         Przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej
·         Poznaniu słownictwa  specjalistycznego
·         Edycji i korekcie dokumentów

Używam serwisu PayPal do płatności za prowadzone przeze mnie lekcje (fakturę wysyłam e-mailem). Gwarantuję satysfakcję z lekcji o czym świadczy fakt, że płacisz dopiero po skończonej lekcji, nie z góry. Jeśli nie jesteś zadowolony nie masz obowiązku płacić za lekcję.
Elastyczny grafik zajęć sprawia, że jestem w stanie dostosować się do potrzeb każdego studenta i pracować z każdym kto zna język w stopniu co najmniej komunikatywnym. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zachęcam do kontaktu na blake.wind@gmail.com.

Kilka słów o mnie

Jestem nauczycielem języka angielskiego – native speakerem, urodzonym i wychowanym w Nowym Jorku. Ukończyłem licencjat na uniwersytecie Stony Brook University na wydziale historii i nauk politycznych gdzie udzielałem korepetycji z języka angielskiego obcokrajowcom przez 3 lata jako hobby. Po ukończeniu licencjatu rozpocząłem studia magisterskie na kierunku historia, które miały za zadanie przygotować mnie do pracy jako nauczyciel. Niestety było to niemożliwe z powodu mojej niepełnosprawności i trudności w dojazdach na uczelnię. Poruszam się na wózku inwalidzkim, a system transportu w okolicy mojego miejsca zamieszkania jest bardzo zły. Moja rodzina nie mogła pozwolić sobie na zakup samochodu przystosowanego dla osób niepełnosprawnych, z tego powodu nie byłem w stanie również podjąć jakiejkolwiek pracy.

Podjąłem próbę powrotu na studia na wydziale historycznym, ale mój stan zdrowia pogorszył się i zmuszony byłem przejść na zwolnienie lekarskie. Popadłem w depresję, do momentu gdy jedna z moich przyjaciółek z Rosji, za co jestem jej ogromnie wdzięczny, poleciła mnie jako nauczyciela języka angielskiego w firmie, w której wówczas pracowała. Dodała ogłoszenie na wewnętrznym portalu dla pracowników. Zacząłem pracować jako nauczyciel przez Internet w listopadzie 2011 roku i uwielbiam to robić. W czerwcu planuję rozpocząć studia magisterskie na kierunku filologia angielska na University of Memphis, które prowadzone są przez Internet. Oczekuję z niecierpliwością na kolejnych studentów z całego świata! 

1 comment:

  1. Podsumowując pół roku nauki z Blake'm - angielski stał się dla mnie formą komunikacji a nie męczarnią jak wcześniej. Dobry, inteligentny nauczyciel któremu chce się uczyć z pasją, do tego kolega z którym można porozmawiać o wszystkim, również o tym jak wygląda świat po drugiej stronie oceanu. Dobra robota:)

    ReplyDelete